Atla

18-48 Ay Oyun Grupları

  • 18 – 24 AY MİNİ MUZİPO

Ebeveynlerle birlikte gerçekleştirilen bu grupta, çocukların denge ve koordinasyon becerileri, ince motor becerileri ve dil gelişimleri desteklenir.

Ebeveyn-çocuk bağını güçlendirmeyi amaçlayan aktiviteleri içeren bu program, hem çocuklar hem de yetişkinler için eğlence ve hareketin iç içe olduğu bir sosyal platform niteliği taşımaktadır.

Haftada 2 gün ya da 3 gün olarak katılabileceğiniz Mini Muzipo grubumuz 1 saat sürmekte, 30 dakika fiziksel aktivite, 30 dakika atölye etkinliklerinden oluşmaktadır.

Muzipo Kids - Oyun Grupları

 

  • 24 – 36 AY AKTİF MUZİPO

Tercihen ebeveyn katılımı ile gerçekleşebilen bu oyun grubunda, çocukların büyük ve küçük kas becerileri ile birlikte el-göz/el-ayak koordinasyonlarının gelişimi sağlanır.

Bu program kapsamında yapılan çeşitli hareket ve atölye etkinlikleriyle çocukların bilişsel ve sosyal gelişimlerini güvenli bir ortamda gözlemleriz.

Haftada 2 gün ya da 3 gün olarak katılabileceğiniz Aktif Muzipo grubumuz 1,5 saat sürmekte, 45 dakika fiziksel aktivite, 45 dakika atölye etkinliklerinden oluşmaktadır.

 Muzipo Kids - Grup Oyunları

 

  • 36 – 48 AY HAREKETLİ MUZİPO

Temel hareket becerilerinin pekiştirildiği bu oyun grubunda; tırmanma, tutunma, atlama vb. kaba motor çalışmaları yapılırken, yaratıcılık odaklı atölye etkinlikleri ile bilişsel ve sosyal gelişimleri desteklenir.

Haftada 2 gün ya da 3 gün olarak katılabileceğiniz Hareketli Muzipo grubumuz 2 saat sürmekte, 1 saat hareket eğitimi, 1 saat atölye etkinliklerinden oluşmaktadır.

 

 

Oyun Grupları Deneme Dersi Kayıt Formu